Kontaktujte nás
+420 602 475 816

O nás

ŠIML TETY – tato složenina  vznikla z našich příjmení – tedy  Šindelářová a Mlchová.  A proč tety? Jsme vlastně sestry. Obě jsme začínaly jako učitelky – jedna na ZUŠ a druhá na ZŠ. Během letních prázdnin jsme vzaly stany a dva krásné měsíce trávily na březích Lipenského jezera. Společně s námi jezdily ještě rodiny naší sestřenice, bratrance a někdy i dalších přátel. Kolem velkého ohniště a v našem táboře byla vždy spousta dětí- nejen našich vlastních. No, a protože jsme byly vlastně jedna velká rodina, všechny děti na nás volaly „teto, teto“ A to nám zůstalo až dodnes.

Kolem roku 1984 se naše učitelské cesty rozešly, aby se letos opět sešly.

Již dlouhou dobu velice těsně spolupracujeme s belgickou mládežnickou neziskovou cestovní kanceláří  JEKA. Její sídlo je v Bruselu, u nás má pobočku v Dobřichovicích –  více najdete na www.jekacs.cz.

Jezdíme s Jekou po celé Evropě – prostě tam, kde má základny a domy – většinou je to v nádherných přírodních rezervacích.

Po celou dobu zájezdu máme k dispozici svůj autobus a denně můžeme ujet 50 km, které jsou již v ceně zájezdu.

Na každý zájezd připravujeme svůj vlastní program !

Kromě toho velice rády cestujeme naší nádhernou zemičkou. Téměř každou volnou sobotu nebo neděli si vytýčíme nějaký cíl a snažíme se poznat jeho okolí, památky a krajinu.

Naše nabídka zahraničních cest pro rok 2021 zatím vypadá takto.

Brzy ale přibude nabídka na letní pobyt v Lechtalských Alpách

A alespoň malá ochutnávka z letošních nedělních výletů.